صبا کالا در شهرستان سبزوار  برخی از شهرهای تابعه این شهرستان اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

 

سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد  :

 

کالای خریداری شده در انبار صبا کالا موجود باشد.

 

در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به انبار صبا کالا به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

 

 

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

همه سفارشاتی که ارسال میشود ، طی 24 ساعت تحویل شما خواهد شد، به غیر از شهرستان سبزوار بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از 3 تا 5 روز کاری، به دست شما برسد.

 

 بنابراین توصیه می‌شود اگر قصد خرید محصولات مختلفی را دارید ، چنین کالاهایی را در سبد خرید جداگانه‌ای ثبت کنید تا سایر کالاهای درخواستی طبق برنامه زمانی مورد نظر شما ارسال شوند.

نحوه تحویل گرفتن سفارش  :

لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از همکاران و مامورین ارسال کارت شنایی معتبر ارائه دهید.

 

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران و مامورین ارسال امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

هزینه ارسال تمام سفارشات صبا کالا برای شهرستان سبزوار رایگان و سایر شهرها با توجه به نرخ روز اعلامی از سوی اداره پست و به صورت پس کرایه می باشد.

 لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

 

باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه تنها باید توسط خریدار انجام شود.

از مدخوش کردن و ضربه زدن به جعبه کالا خودداری نمائید در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

سفارشات باربری بین 3 تا 14 روز کاری تحویل خواهد شد. "این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد."